AKTUALNOŚCI
20.12.2017

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, który w tradycji chrześcijańskiej upamiętnia narodziny Jezusa Chrystusa. To niewątpliwie czas miłości, radości i przebaczenia, ale także czas refleksji i spotkań rodzinnych. Z tej okazji, we wtorek 20 grudnia 2017 roku, w Klubie Wojskowym przy 2 Mazowieckim Pułku Saperów odbyło się uroczyste spotkanie żołnierzy, pracowników oraz przyjaciół 2 Mazowieckiego Pułku saperów.

  

W tym radosnym dniu życzę żebyśmy nie tylko na święta byli dla siebie uprzejmi i radośni, ale starali się każdego dnia choćby drobnym gestem, słowem, uśmiechem dawać dowód na to, jak bardzo zależy nam na tych których kochamy i lubimy. Życzę zdrowych i spokojnych świąt aby w Waszych domach gościła zawsze radość i miłość”- powiedział w swoim wystąpieniu dowódca pułku, ppłk Artur Gruszczyk.

     

         Ponadto uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kazuniu Nowym odśpiewując kolędy umilili czas wszystkim obecnym na spotkaniu wigilijnym. Po wspólnie odśpiewanej kolędzie, wszyscy wspólnie podzieliliśmy się opłatkiem i złożyliśmy sobie najserdeczniejsze życzenia.