Aktualności
18.12.2017

Wycinane i wyklejane, malowane i rysowane, mniejsze i większe kartki bożonarodzeniowa wpłynęły w minionych dniach niczym tsunami do klubu wojskowego 2psap. Ponad 250 wykonanych przez dzieci kartek wzięło udział w I edycji konkursu plastycznego „Moja Kartka Bożonarodzeniowa”, którego organizatorem był Dowódca 2. Mazowieckiego Pułku Saperów.

Prace nadesłane z całej Polski ucieszyły organizatorów: „Konkurs został przeprowadzony na wzór konkursu wielkanocnego. Ilość prac, które odebraliśmy świadczy o dużym zainteresowaniu tematyką konkursu. Komisja konkursowa nie miała łatwego zadania ponieważ wszystkie prace były oryginalne i jednym słowem przepiękne. Dzieci wykazały się ogromną kreatywnością” – tłumaczy Kierownik Klubu Pan Michał DUDEK.


Celem konkursu było propagowanie ducha Świąt Bożonarodzeniowych oraz pobudzenie wyobraźni i rozwijanie uzdolnień plastycznych dzieci i młodzieży. Obrane cele zostały wypełnione w 100%, gdyż jakość wykonania prac oraz pomysłowość ich twórców nie zna granic wyobraźni. Galeria prac zostanie utworzona w ciągu najbliższych dni.


Poniżej przedstawiamy protokół komisji konkursowej. Ze względu na okres świąteczny nagrody i dyplomy zostaną wysłane w kolejnym tygodniu.

Dziękujemy patronom konkursu:
- Burmistrzowi Błonia
- Burmistrzowi Nasielska
- Burmistrzowi Nowego Dworu Mazowieckiego
- Staroście Powiatu Warszawskiego Zachodniego
- Wójtowi Gminy Czosnów
- Prezesowi Lokalnej Grupy Działania „Między Wisłą a Kampinosem”