Aktualności
25.06.2018

Kolejny udany piknik przeszedł do historii! Tym razem zorganizowaliśmy Wielki Piknik Rodzinny z okazji minionych świąt takich jak Dzień Dziecka, Dzień Mamy i Dzień Taty. Tradycyjne impreza odbyła się na terenie Naszego Klubu Wojskowego i wzbudziła zaciekawienie mieszkańców Kazunia Nowego i okolicznych miejscowości. Dla uczestników tego wspaniałego wydarzenia czekała moc atrakcji!

Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty mydlarskie i fizyczno-chemiczne, przy których liczba uczestników nieustannie wzrastała z godziny na godzinę. Na sali widowiskowej klubu można było również skorzystać z zajęć judo prowadzonych przez naszego instruktora Pana Zbigniewa Baranowskiego. Duże zainteresowanie wzbudził również pokaz tresury Naszych psów służbowych przeprowadzony przez przewodników z batalionu wsparcia inżynieryjnego. Ponadto na scenie (jak i poza nią) przez cały piknik trwały animacje, gry i zabawy dla najmłodszych, ciut starszych i najstarszych piknikowiczów. Atrakcji było zdecydowanie więcej i nawet spadający z nieba deszcz nikogo nie przegonił z terenu klubu. Tor saperski z wykrywaczem metalu, malowanie twarzy czy mundialowy (i nie tylko) quiz tematyczny umilał czas tego niedzielnego popołudnia. Warto wspomnieć, że każdy kto wziął udział w konkursach dostał upominek. Z tego miejsca bardzo dziękujemy naszym partnerom! Na zakończenie pikniku zaprezentowała się klubowa grupa zumba/fitness prowadzona przez Panią Martynę Szot.

Mimo tej złośliwej aury podczas pikniku panowała ciepła wakacyjna i letnia atmosfera! Do zobaczenia we wrześniu na pikniku z okazji Święta 2. Mazowieckiego Pułku Saperów!